VERITAS kočičí menu 400 g č. 4

  divočina • kachna • krůta

  kompletní strava pro dospělou kočku

  složení
  maso a zvířecí vedlejší produkty, minerály

  obsažené látky
  bílkovina: 9,2 %
  tuk: 6,9 %
  vláknina: 0,5 %
  popel: 2,0 %
  vlhkost: 80,5 %
  (na 100g objemu)

  Taurin 400 mg / kg je do meny uměle přidáván.Taurin je zcela esenciální látkou pro kočky, které si ho neumí samy syntetizovat. Pokud taurin v potravě chybí, pak dochází k postupné degeneraci sítnice, což způsobuje problémy s viděním, které mohou skončit slepotou. Tato choroba se nazývá centrální degenerace sítnice (CRD).Z tohoto důvodu se taurin uměle přidává do speciální kočičí stravy.

  min 90% podíl masa

  • připraveno z čerstvého masa ihned po porážce
  • z chovů kontrolovaných potravinářstvím
  • žádné tvarované maso
  • bez konzervačních látek
  • bez chemických barviv
  • bez chemických aromalátek a jiných návnad 

  - německý značkový výrobek -

  VERITAS kočičí menu
  Nejdůležitější je zdravá a vyvážená strava Vaší kočky.K udržení vysoké kvality výživy VERITAS se zpracovávají pouze masové složky zvířete, které jsou veterinárně schváleny.
  Výživa pro kočky VERITAS  neobsahuje v žádném případě výrobky z  kafilérií jako jsou např. moučka ze zdechlin, kostní moučka, rohovina, kopita nebo srst. Dále neobsahuje tvarované maso, sojové produkty, nebo jinak geneticky manipulované části. 

  Kočičí výživa VERITAS dodává Vaší kočce všechny životně důležité vitamíny, minerály a stopové prvky stejně jako výživové a doplňkové látky, které zajišťují kočce dlouhý a zdravý život. Rozhodující je přitom přirozená rovnováha jednotlivých složek. Toto pojetí zvířecí stravy přesvědčuje stále více našich klientů, pro které je důležité zdraví a spokojenost jejich zvířat. 
  VERITAS partner  Vám ochotně poradí se sestavením kompletní stravy pro Vaše zvíře.

  VERITAS záruka čerstvosti
  VERITAS kočičí menu je vždy čerstvě vyrobeno. Proto si můžete být jisti, že Váš čtyřnohý mazlíček dostane pouze čerstvý výrobek s maximální trvanlivostí do 6 měsíců.