VERITAS sváteční menu 200g č. 8

  masový hrnec s pečenou kachnou a pečenými jablky

  Aby mohli i naši čtyřnozí miláčci o svátcích vychutnat zvláštní jídlo, vyvinuli naši odborníci na výživu VERITAS sváteční menu složené z masového hrnce s pečenou kachnou a pečenými jablky. Zde jsou zpracována pouze čerstvě trhaná jablka. Proto je toto sváteční menu vyráběno pouze od září do října. 

  Rozmazlete vaše čtyřnohé miláčky tímto svátečním menu i o svátcích.

  kompletní strava pro dospělého psa

  složení
  maso a vedlejší zvířecí výrobky,
  ovoce (z toho 100% jablka), minerály.

  obsažené látky
  bílkovina: 8,4 %
  tuk: 6,3 %
  vláknina: 0,5 %
  popel: 2,0 %
  vlhkost: 77,8 %
  (na 100g množství)

  min. 69% masový podíl

  • připraveno z čerstvého masa ihned po porážce
  • z chovů kontrolovaných potravinářstvím
  • žádné tvarované maso
  • bez konzervačních látek
  • bez chemických barviv
  • bez chemických aromalátek a jiných návnad 

  - německý značkový výrobek -

  VERITAS psí menu

  z přesvědčení podle vzoru přírody - zdravě a vyváženě. Na tom je založena filozofie výživy pro psa VERITAS. Vědecké poznatky potvrzují, že výživné látky rostlinného původu a energii dodávající uhlovodany jsou pro zdravou výživu vašeho psa naprosto nepostradatelné. Proto zpracováváme maso a zvířecí produkty z čerstvé porážky kontrolované veterinární stanicí. Přidává se rýže, těstoviny, brambory a čerstvá zelenina a vše se svědomitě připravuje. Výživa pro psy VERITAS  neobsahuje v žádném případě výrobky z  kafilérií jako jsou např. moučka ze zdechlin, kostní moučka, rohovina, kopita nebo srst. Dále neobsahuje tvarované maso, sojové produkty, nebo jinak geneticky manipulované části.

  VERITAS záruka čerstvosti

  VERITAS psí menu je vždy čerstvě vyrobeno. Proto si můžete být jisti, že váš čtyřnohý mazlíček dostane pouze čerstvý výrobek s maximální trvanlivostí do 6 měsíců.